...

workflow optimization made easy

responsywne i nowoczesne strony

Już wkrótce 50% całego ruchu w polskim internecie będzie generowane przez smartony oraz tablety. Wdrażamy technologie responsywne, które gwarantują poprawne wyświetlanie się Twojej strony na wszystkich urządzeniach, z jakich korzystają Twoi klienci. Pamiętaj, że starsze technologie, które uniemożliwiają poprawne otwarcie strony internetowej oznaczają utratę Klientów.

Rozmumiemy twoich klientów

Przywiązujemy dużą wagę do analizy strategii biznesowych naszych Klientów. Ze względu na to, że jej skuteczność zależy od stopnia zrozumienia zachowań drugiej strony.  Dopiero po jej poznaniu, jesteśmy w stanie zaproponować wdrożenie odpowiednich narzędzi do komunikacji z Twoim Klientem.

Znamy się na copywritingu

Pomagamy w przełożeniu fachowej wiedzy na język Twojego klienta. Tworzymy dopasowane treści, dzięki którym zwiększysz widoczność i rozpoznawalność swojej marki w Google. Tworzymy zrozumiałe treści, za pomocą których doprowadzisz klientów do zakupu.

Co możemy tobie zaoferować

Praca z profesjonalistami

Nie jesteśmy twórcami, którzy zostawiają naszych klientów. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania odnośnie strony www to z przyjemności na nie odpowiemy.

Od małej strony www do dużego sklepu

Zbudujemy dla Ciebie Twoją wymarzoną stronę www czy też w pełni funkcjonalny sklep internetowy jak również wesprzemy Cię w pierwszych dniach ich funkcjonowania.

Przejrzysta wycena

Wycena Twojej strony www czy też sklepu będzie przejrzysta i bez żadnych ukrytych dodatkowych kosztów.

Responsywna strona www

Nasze strony www i sklepy są w pełni responsywne czyli można je przeglądać na każdym dostępnym urządzeniu dostosowując się do jego rozdzielczości

Otrzymasz wszystko czego potrzebujesz

Oprócz samej strony internetowej otrzymasz hosting, domenę jak również profesjonalny adres email czy też certyfikat SLL zabezpieczający Twoją witrynę.

Twoja strona to dopiero początek

Sama strona internetowa to tylko jeden z elementów, gdyż tak naprawdę liczy się jej widoczność w wyszukiwarkach. My to wiemy dlatego Twoja strona będzie zoptymalizowana pod kontem SEO.

Co nas wyróżnia

Uczciwość

Bez uczciwości i zaufanie nie ma naszego biznesu. Dzięki wyznawaniu tej wartości możemy pracować z czystym sumieniem i podniesioną głową 

Życzliwość

Naszym zadaniem jest to, aby pomóc biznesom naszych klientów w dalszym rozwoju dlatego też proponujemy rozwiązania, które im w tym pomogą. 

Terminowość

Wszystkich klientów traktujemy poważnie, gdyż bez nich żaden biznes nie mógłby istnieć. Zawsze jesteśmy terminowi dbając o miano zaufanego Partnera.

Zaangażowanie

Jest to fundament każdej współpracy. Jesteśmy zaangażowani na każdym polu: począwszy od szybkiego kontaktu  aż po szybkie rozwiązywanie problemów technicznych.

Kompleksowość

Dzięki szerokiej ofercie i realizacji wszystkich usług w jednej firmie zapewniamy naszym klientom komfort i bezpieczeństwo. Dbamy o to, aby wszystkie nasze działania przynosiły firmie klienta jak najwięcej korzyści 

Solidność

Dbamy o szczegóły. Dopracowywanie detali w każdym projekcie decyduje o sukcesie. Masz pewność, że pracując z nami wszytko będzie dopięte na ostatni guzik. 

CENNIK

NIE MASZ POMYSŁU NA STRONE? KLIKNIJ PONIŻEJ I ZAINSPIRUJ SIĘ

Zadzwoń pod numer +48 697 274 437 lub napisać wiadomość email na adres kamilsliwa95@gmail.com bądź też wypełnić poniższy formularz z zapytaniem a odpowiemy na niego w ciągu 24 godzin

FAQ

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Oczywiście. Dajemy Ci pełny dostęp do edycji oraz instrukcję. Jeśli radzisz sobie z obsługą Worda to z pewnością poradzisz sobie ze obsługą strony www.
*Po stworzeniu strony możemy zająć się jej reklamą lub pozycjonowaniem w Google

To zależy jak dużej strony potrzebujesz. Prosta strona typu wizytówka zajmuję około 3 dni, a bardziej zaawansowany projekt ~1-2 tygodni.

Nie musisz, jednak wtedy do projektu użyjemy treści tzw. „lorem ipsum” które później będzie można łatwo podmienić w panelu strony. Jeżeli chodzi o zdjęcia, korzystamy z pixabay.com i są one zapewnione w cenie projektu!

Tak. Po wykonaniu i uruchomieniu strony, zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc, doradztwo techniczne, marketingowe, zaktualizowanie strony, czy w przyszłości jej przebudowę. 

×
×

Koszyk

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.